Blog

İnşaat Sektöründe Öncü Marka Öztoklar İnşaat

21 Mart 2021 by in BASIN

İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Öztoklar İnşaat, kurulduğu günden beri sağlam temeller üzerine basan ve bu sağlam temeller üzerinde yükselen bir yıldız olarak milletin karşısına çıkmaktadır. Altına imzasını attığı her projeyi taahhüt ettiği şartlara göre tam zamanında teslim etmeyi şiar edinmiş ve bu sayede hem milletin güvenini kazanmış hem de onların sosyal, kültürel ve ekonomik refahına katkıda bulunmuştur.

Öztoklar İnşaat, hızla gelişen Türkiye’nin inşaat sektöründe üstlendiği rolün bilinciyle çalışıyor ve bu sayede ülke insanının daha kaliteli bir yaşama ulaşmasına öncülük ediyor. Sektörün en önemli oyuncusu refleksiyle değişen ve gelişen dinamiklere karşı en etkin çözümleri sunuyor ve teknolojisini sürekli yenileyerek bilgi ve tecrübe birikimini daha ilerilere taşıyor. Araştırmayı, öğrenmeyi, geliştirmeyi ve yenilemeyi temel hedefleri arasına alan Öztoklar İnşaat, bu anlayışla elde ettiği birikimi en uygun koşullarda hayata geçirmektedir.

Samsun ilinin en gözde bölgelerinden olan amisos bölgesinde ve denize nazır alanlarında pek çok projeyi hayata geçirerek istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürenÖztoklar İnşaat, her yeni projeyle birlikte teknik yeterlilik ve kapasite kullanımını da artırıyor. Hayata geçirdiği projelerinde kaliteden kesinlikle taviz vermeyen ve müşterilerinin tavsiye ve görüşlerine değer veren şirket, istişare kültürünü de şiar edinmiş bir yapıya sahiptir. Konut projelerinde kapalı yüzme havuzlarından kapalı otoparklara, fitness salonlarından spor salonlarına kadar her olanak ayrıntılarıyla düşünülmüş ve eksiksiz olarak hayata geçirilmiştir.

Şirket tüm projelerinde ulusal ve uluslararası kalite, çevre ve güvenlik yönetmeliklerini dikkate alarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaların her aşaması şirket yetkilileri tarafından ve devletin yetkilendirdiği bağımsız kuruluşlarca denetlenmektedir. Sistemli denetim ve takiple gerçekleştirilen bu projeler; çevreye, sağlığa ve güvenliğe en üst seviyede özen gösterildiğinin de kanıtıdır.

Ortaya konulan projelerden, projelerde kullanılan teknoloji ve ham madde kalitesinden, altyapı özelliklerinden ve bu projelerin insanlara sunduğu imkanlardan da anlaşılacağı üzere inşaat sektöründe öncü markalarından olmayı başaran Öztoklar İnşaat,bu alandaki çalışmalarını emin adımlarla gerçekleştirmeye devam etmektedir.

BASIN: https://www.samsunhaberhatti.com/haber/surdurulebilir-bir-gelecek-icin-oztoklar-insaat/203211

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Switch The Language